Vakıfbank Engin kalender IBAN: TR45 0001 5001 5800 7310 2048 94 Tel: 0533 232 97 78 - Bu numaradan bilgi vermeniz rica olunur.
TF Operation Yarım Parmak Eldiven
Stok Durumu: Stokta
140,00 TL

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

• Darbelere ve aşınmalara karşı esnek, koruma özel dolgu muhafızları. • Dolgulu, konforlu hava geçiren avuç içi. • Rahat, ayarlanabilir özel bilek kemeri. KULLANIM ALANLARI THERMOFORM Tactical Eldivenler en zorlu aktiviteleriniz sırasında size rahatlık ve üst düzey koruma sağlar. Bu THERMOFORM eldivenleri üzerine stratejik olarak yerleştirilmiş kalıp koruma panelleri sizi yaralanmalara karşı adeta bir kalkan gibi korur ve yaralanmanızı engeller. Avuç içlerinde ki nefes alabilen özel dolgular her türlü koşulda rahat etmenizi ve bir nesneyi kavramanızda yardımcı olur. İÇERİK : 55% Sentetik Deri, 25% ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

 
• Darbelere ve aşınmalara karşı esnek, koruma özel dolgu muhafızları.
• Dolgulu, konforlu hava geçiren avuç içi.
• Rahat, ayarlanabilir özel bilek kemeri.
 
KULLANIM ALANLARI
 
THERMOFORM Tactical Eldivenler en zorlu aktiviteleriniz sırasında size rahatlık ve üst düzey koruma sağlar.
 
Bu THERMOFORM eldivenleri üzerine stratejik olarak yerleştirilmiş kalıp koruma panelleri sizi yaralanmalara karşı adeta bir kalkan gibi korur ve yaralanmanızı engeller.
 
Avuç içlerinde ki nefes alabilen özel dolgular her türlü koşulda rahat etmenizi ve bir nesneyi kavramanızda yardımcı olur.
 
İÇERİK : 55% Sentetik Deri, 25% Spandex, 15% PU, 5% JelSpandex, 15% PU, 5% Jel
Yorum Yok

Bir yorum yaz