ZİRAAT IBAN TR55 0001 0012 8296 5323 3350 01 MİRAC EFE KALENDER 5332329778 WHATSAPP BİLGİ VERİLMESİ RİCA OLUNUR TOPTAN VE PAREKENDE SATİS
Öne Çıkan Ürünler
CRISPI BOT APACHE PLUS GORATEX COYOTE
Stok Durumu: Stokta
1.500,00 TL
Ürün Açıklaması
%100 Original italyan malı
Hafiflik, evrim, yenilik ve teknoloji, ARES GTX®'i karakterize eden dört temel kavramdır. Taktiksel çalışma sırasında maksimum çeviklik ve hareket akışkanlığı elde etmek için tasarlanan bu sistem, aynı zamanda, çalışırken yüksek performans elde etmenizi sağlar. Üstün dış etkilerden koruyan CRISPI® teknolojisi WFW, “nefes alabilen alanlar” sayesinde nefes alabilirliği artırırken, bu teknoloji ile elde edilen Sarma Tespit Sistemi sayesinde mükemmel bir ayak pozisyonu ve anatomik sargı sağlar. Gore-Tex® Uzatılmış Konforlu Ayakkabı Astarı, tamamen su geçirmez olmasını sağlar ve optimum iklim rahatlığını sağlar. Darbe emici orta taban ile vibram® taban.

Üst: Su itici süet (çakal) ve yüksek dirençli kumaş
Astar: Gore-Tex® Performance Comfort Ayakkabı
Astarı: farklılaşmış yapısı ve antitoryon ekle
Çıkarılabilir Tabanlık:  Cambrelle® + Aktif Karbonlar + Keçe. Ayak kemeri, topuk ve metatars üzerinde daha az zorlanma için form uydurma şekli. Özel CRISPI® Kaymaz Tasarım ve Aktif
Antibakteriyel özellikli karbon filtreler
Koruma: malleolus koruma
Taban: Sadece CRISPI® için tasarlanmış şok emici orta tabanlı vibram® taban

CRISPI markası

İtalyan şirketi 1975 yılında kuruldu. "İlerleme, evrim ve yenilik" başarısını teşkil ediyor ve CRISPI'yi üretim sektörleri için daima ön planda tutan şey. İleriye bakmak, bu şirketin neyle ilgili olduğu. "Her gün, malzeme ve teknik çözümler üzerinde sürekli araştırmalar yaparak, hedefimiz ve gücümüzü geliştirmektir."

Yıllar boyunca binominal kalite ve teknolojinin üretilmesi ve üretilmesinde edindiği bilgi birikimi, günümüzde CRISPI'yi açık alanda en kalitelisi haline getirmiş, en iyi kaliteyle "bilenler" tarafından bilinen markadır. 

CRISPI markası, müdahale ayakkabısının temel bir ekipman olduğu, Askeri ve Müdahale Kuvvetleri gibi en zorlu kullanıcılarına, alanın ihtiyaçlarını tam olarak karşılayan çok çeşitli referanslara sahiptir.
Diğer Özellikler
Stok Kodu askeribot
Marka Karışık Markalar
Stok Durumu Var
Yorum Yok

Bir yorum yaz